Майстер-клас Яцека Гуґо-Бадера: «Що робить репортаж репортажем?»

Оновлено: 07.03.2012

12 березня ц.р. в рамках «Школи репортажу» магістерська програма з журналістики УКУ запрошує на майстер-клас репортера польської «Газети Виборчої» Яцека Гуґо-Бадера. Тема майстер-класу – «Що робить репортаж репортажем?» Початок – о 12.00. Модератор – Володимир Павлів.

 

Майстер-клас проходитиме за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 35а, конференц-зал (філософсько-богословський факультет УКУ)

Яцек Гуґо-Бадер – журналіст, репортер, мандрівник.

Педагог за освітою, викладав у спеціалізованій школі, а також працював у бакалійній крамниці, вантажив вагони, важив поросят на приймальному пункті, консультував молодят у службі шлюбних консультацій, керував дистриб’юторською компанією.

Увесь цей час належав до антикомуністичної опозиції. 1990 року став журналістом провідної польської газети «Gazeta Wyborcza». Спеціалізується на колишньому СРСР. Писав про центральну Азію, Китай, Монголію й Тибет, який об’їздив на велосипеді.

«Репортер року» в Польщі у 2004 році.

Українською мовою перекладена книжка репортажів Яцека Гуґо-Бадера «Біла гарячка».

«Біла гарячка» – це репортажі зі світу соціальних низів колишнього Совєтського Союзу. Автор мандрує Москвою, азійською частиною Росії, Донбасом, Кримом, Придністров’ям, пірнаючи на саме дно людського життя.

«Школа репортажу» є спільним проектом для молодих журналістів Польського інституту в Києві, Українсько-польського журналістського клубу «Без упереджень» та магістерської програми з журналістики УКУ за фінансового сприяння МФ «Відродження».