Кафедра медіакомунікацій

Кафедра медіакомунікацій створена у 2012 році, вона покликана забезпечувати навчально-науковий та методично-організаційний процес в межах Магістерської програми з медіакомунікацій Школи журналістики УКУ.

Наша кафедра – це, передусім, команда однодумців. Ми не боїмося експериментувати. Ми намагаємося поєднати найкращі українські освітні стандарти із європейськими та північноамериканськими освітніми практиками. В нашій команді гармонійно поєднуються багаторічний стаж фахівців-практиків та науковців із креативністю й енергійним запалом молодих, але вже досвідчених працівників.

Команда – це передовсім частинка академічної спільноти  та наші друзівикладачі програми. Спільнота УКУ – це  унікальне братство викладачів та студентів, які УКУпочці  торують шлях крізь тернії до зірок. Отож, насправді,  кафедра  – це не лише викладачі, але це також і студенти, без яких кафедра не має сенсу.


Кафедра – це також кімната, наша кафедра є в 307-мій кімнаті на третьому поверсі філософсько-богословського корпусу на Хуторівці 35а. З нашого вікна видно озеро, біля якого ми часом проводимо заняття за гарної погоди. В такий спосіб кафедра виходить за межі кафедри і єднається із природою.

Для нашої команди важить взаєморозуміння, взаємопідтримка, ініціатива, науково-професійний і творчий ріст, відкритість до співпраці та плекання християнських цінностей. Адже кафедра, як і храм, має об’єднувати не лише в роботі, але й в Дусі.


Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on VKEmail this to someone
Herasymuk_thumbnail

Ірина Герасимук

викладачка кафедри

Kryvenko

Соломія Кривенко

викладачка кафедри

111

Уляна Макаренко

методист кафедри

395243_422451101146589_1044521166_n

Вікторія Романюк

керівник магістерської програми з медіакомунікацій, кандидат культурології

Balovsiak

Надія Баловсяк

викладач програми з медіакомунікацій

1ravska

Вероніка Равська

керівник проектів та програм

SJ (65 of 253)

Анна-Марія Волосацька

асистент кафедри медіакомунікацій

DSC_3392 copy

Ірина Саківська

асистент кафедри

Dovzhenko

Марина Довженко

викладачка кафедри

Tytarenko

Марія Титаренко

доцент кафедри медіакомунікацій, кандидат наук із соціальних комунікацій

Zrazhevska-230x388

Ніна Зражевська

завідувач кафедри медіакомунікацій, доктор наук із соціальних комунікацій

Партнери