Кафедра медіакомунікацій

Кафедра медіакомунікацій створена у 2012 році, вона покликана забезпечувати навчально-науковий та методично-організаційний процес в межах Магістерської програми з медіакомунікацій Школи журналістики УКУ.

Наша кафедра – це, передусім, команда однодумців. Ми не боїмося експериментувати. Ми намагаємося поєднати найкращі українські освітні стандарти із європейськими та північноамериканськими освітніми практиками. В нашій команді гармонійно поєднуються багаторічний стаж фахівців-практиків та науковців із креативністю й енергійним запалом молодих, але вже досвідчених працівників.

Команда – це передовсім частинка академічної спільноти  та наші друзівикладачі програми. Спільнота УКУ – це  унікальне братство викладачів та студентів, які УКУпочці  торують шлях крізь тернії до зірок. Отож, насправді,  кафедра  – це не лише викладачі, але це також і студенти, без яких кафедра не має сенсу.


Кафедра – це також кімната, наша кафедра є в 307-мій кімнаті на третьому поверсі філософсько-богословського корпусу на Хуторівці 35а. З нашого вікна видно озеро, біля якого ми часом проводимо заняття за гарної погоди. В такий спосіб кафедра виходить за межі кафедри і єднається із природою.

Для нашої команди важить взаєморозуміння, взаємопідтримка, ініціатива, науково-професійний і творчий ріст, відкритість до співпраці та плекання християнських цінностей. Адже кафедра, як і храм, має об’єднувати не лише в роботі, але й в Дусі.


Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on VKEmail this to someone

Ірина Герасимук

викладачка кафедри

Соломія Кривенко

викладачка кафедри

Уляна Макаренко

методист кафедри

Вікторія Романюк

керівник магістерської програми з медіакомунікацій, кандидат культурології

Надія Баловсяк

викладач програми з медіакомунікацій

Вероніка Равська

керівник проектів та програм

Анна-Марія Волосацька

асистент кафедри медіакомунікацій

Ірина Саківська

асистент кафедри

Марина Довженко

викладачка кафедри

Марія Титаренко

доцент кафедри медіакомунікацій, кандидат наук із соціальних комунікацій

Ніна Зражевська

завідувач кафедри медіакомунікацій, доктор наук із соціальних комунікацій

Партнери