Студія та ньюзрум

Оновлено: 22.03.2018

 

Навчання у Школі журналістики УКУ відбувається за концепцією універсального журналіста, що означає постійну роботу з різними типами медійного контенту та поєднання їх у мультимедійні матеріали. Для цього ми забезпечили студентів сучасною якісною технікою та комфортним простором для роботи. 

Дрон, GoPro і монопод: нова техніка для відеографів DOCemotion


 

У телевізійній студії майбутні журналісти тренуються працювати в кадрі, записують телеінтерв’ю та навчальні випуски новин.  Кожен студент Школи журналістики УКУ має нагоду відчути себе ведучим, кореспондентом, режисером, телевізійним редактором або відеоінженером.

Керівник телестудії Ігор Ревага панує над камерами та відеоархівом. Практично все, що ви бачите на нашому каналі в Youtube, змонтовано його руками.

Правильно поводитись перед камерою, не гризти ручку й не підглядати в папірці студенів учить Вікторія Бабенко, а бігати з мікрофоном і камерою, записувати стендапи та верстати випуск новин – Омелян Ощудляк.


Радіостудія Школи журналістики УКУ – невеличка, затишна, з надійною звукоізоляцією та якісною технікою – викликає білі заздрощі в деяких FM-радіостанцій. Тут наші студенти записують радіоновини та навчальні програми під керівництвом свого викладача Андрія Великого, а також свої перші радіоінтерв’ю.

У віконце за студентами та їхніми співрозмовниками зазвичай підглядає інженер радіостудії Василь Мартинюк. Його друга професія – музикант, а у Школі журналістики УКУ він панує над звуками. Для студентів Василь проводить факультативні заняття з аудіомонтажу.

За своє «Радіо Булочка» Катерина Недеснова отримала перше місце на фестивалі телерадіопрограм «Студентський мікс» :)


У 2015 році здійснилася ще одна наша мрія – просторий мультимедійний ньюзрум на 25 робочих місць, який Школа журналістики УКУ спільно використовує із Магістерської програмою з медіакомунікацій. Великі якісні монітори, потужні комп’ютери, на кожному з яких установлене ліцензійне програмне забезпечення для відео- та аудіомонтажу, графічного дизайну тощо. Обладнаний проектором та великим екраном ньюзрум можна використовувати як аудиторію для проведення лекційних і практичних занять.

І, звісно ж, студенти часто залишаються тут після лекцій, щоб попрацювати у затишку над своїми матеріалами.

Телерадіостудію Школи журналістики УКУ обладнано коштом Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та Hulai-Lion Foundation.