2013: рік третій

Оновлено: 10.01.2015

2013 року Школа журналістики Українського католицького університету розширилась: окрім вісімнадцятьох студентів нового набору Магістерської програми з журналістики, наш поріг уперше переступили студенти щойно відкритої програми з медіакомунікацій

За нашою традицією новачки отримали своє перше завдання – відеопрезентацію, що представлятиме їх як особистостей і журналістів. Новобранці-журналісти зняли однохвилинні презентації у стилі попередників

Тоді як студенти програми з медіакомунікацій обрали формат короткометражної стрічки із закадровим голосом Джессіки Пачеко-Семенюк, студентки зі Сполучених Штатів Америки:

Переглянути презентацїі та познайомитись із новими студентами Школи журналістики УКУ всі охочі змогли 13 вересня на традиційній інавгурації навчального року.

Про доленосні зміни у Школі журналістики говорив перший віце-ректор Українського католицького університету Тарас Добко:

Керівник Школи журналістики УКУ Ігор Балинський привітав нових студентів і нагадав про те, що навчання в Українському католицькому університеті – це свідчення, служіння і спілкування:

 Про новостворену програму з медіакомунікацій розповідає її керівник – Марія Титаренко:

А почесним гостем інавгурації третього навчального року Школи журналістики УКУ став російський журналіст, політичний аналітик і медіаменеджер Костянтин фон Еґґерт. Він розповів про своє бачення журналістської місії у сучасному світі, зокрема у країнах пострадянського простору, що борються проти тоталітарної спадщини й за демократичне майбутнє.

По завершенні урочистостей на Костянтина фон Еґґерта чекала розмова у телестудії Школи журналістики УКУ з першокурсницею магістерською програми з журналістики Оленою Марченко.

«…в Украине оттенков в телевизионном эфире несколько побольше, чем в России. У вас есть живые ток-шоу, где обсуждается политическая ситуация, у вас есть нормальная оппозиция в парламенте, которая, по моему мнению, действительно является оппозицией. По крайней мере, она не бегает в администрацию президента и не спрашивает, а можно ли отлучится на обед, как это делают коммунисты у нас в Государственной Думе Костянтин фон Еґґерт»

Костянтин фон Еґґерт іще не раз буде гостем заходів Школи журналістики УКУ.

Приємним моментом церемонії Інавгурації стало вручення студентам Школи журналістики стипендій від родини Мельників з Канади. Під час вручення стипендійних сертифікатів розпорядник Фонду пані Таня Мельник розповіла, що ці стипендії – данина пам’яті про її чоловіка Романа Мельника, який завжди цікавився життям своєї Батьківщини і хотів, аби в Україні розвивались вільні медіа. Родина Мельників вирішила заснувати стипендії для студентів зі Сходу України, аби підтримати молодих українських журналістів. Стипендіатами Фонду Романа Мельника стали троє студентів Магістерської програми з журналістики УКУ – Анастасія Гаврішова (Крим), Юлія Сабадишина (Черкаська область) і Павло Островський (Донецька область).