Навчання

Оновлено: 11.02.2019

 

Ми прагнемо привнести в українські медіа європейську якість та цінності, які сповідує спільнота Українського католицького університету. Це відкритість до світу, відповідальність перед суспільством, дотримання стандартів та принципів професійної етики, любов до своєї професії. Працьовитим і наполегливим студентам ми пропонуємо величезні можливості для зростання – не лише фахового, але й особистісного. Вони мають нагоду опанувати всі практичні навички, необхідні для успішного старту в журналістиці або іншій медійній спеціалізації; глибоко зрозуміти суть комунікації як соціального феномену й навчитись її досліджувати; познайомитись із найяскравішими персоналіями українських та зарубіжних медій та перейняти їхній досвід; розширити світогляд, побачити Україну і світ. Та передусім навчання у Школі журналістики УКУ – це два роки занурення у професійну стихію.

Мабуть, найкраще якість цього “занурення” засвідчать дві відеороботи студентів обох магістерок Школи журналістики.

Перша з них – проморолик УКУ – робота студентів першого і другого випусків магістерської програми з журналістики УКУ, створена за підсумками практичного курсу Медіареклама під керівництвом Сергія Трухімовича.

Інша, короткометражний фільм студентки магістерської програми з медіакомунікацій УКУ Вікторії Гайбонюк (курсова робота з Мультимедійних технологій під керівництвом Андрія Семенюка), який здобув перше місце в номінації «Документальне кіно» на конкурсі фестивалю «Кіномедіа».

І ще одна направду важлива деталь: саме наші студенти першими у Львові вийшли на Євромайдан, започаткувавши львівську сторінку в історії Революції Гідності.

Воля до свободи й прагнення більшого, гідність і самоповага, готовність захищати свої переконання й повага до переконань інших людей – це також цінності Українського католицького університету, які ми повністю поділяємо.

Натисніть на логотип програми, щоб довідатись більше про навчання на магістерці з журналістики: