Магістерка з медіакомунікацій

Оновлено: 14.09.2015

   

Як поєднати глибоке розуміння суті медій з умінням творити якісні меседжі? На магістерській програмі з медіакомунікацій ми доповнюємо класичні лекції візуалізованими презентаціями, кінозалом, дискусіями та іншими інтерактивними формами навчання. Нестандартні домашні завдання  розвивають креативність і готують майбутніх медійних профі до роботи в реальних, а не лабораторних умовах. Не дивно, що роботи наших студентів збирають тисячі лайків у соцмережах і перемагають на фестивалях документального кіно

Навчання на магістерській програмі з медіакомунікацій починається зі знайомства: новобранці розповідають про себе у відеоформаті:

Згодом кожен із них навчиться записувати й монтувати відео та аудіо, працювати з текстами, правильно поводитись у кадрі, візуалізувати дані та створювати мультимедійні історії, робити моніторинг медій і писати рецензії… І багато іншого. Студенти програми працюють у телерадіостудії та ньюзрумі, повністю оснащених сучасною технікою та програмним забезпеченням.

 

Із перших тижнів навчання студенти мають нагоду отримувати знання й досвід із перших рук від провідних медійних фахівців України, Польщі, Німеччини, США, Італії, Росії, Білорусі та інших країн. Майстер-класи у Школі журналістики УКУ відбуваються зазвичай щотижня, а часом і частіше. Всі вони відкриті для охочих та анонсуються на нашому сайті й Facebook-сторінці. Ласкаво просимо!

Майстер-класи у Школі журналістики УКУ проводили Сергій Рахманін, Соня Сотник, Сергій Дорофєєв, Матвій Ганапольський, Андрій Куликов, Валерій Панюшкін, Сергій Каразій, Ігор Померанцев, Ольга Герасим’юк, Роман Скрипін і багато інших відомих медійників. Повні відеозаписи понад ста майстер-класів і лекцій ви можете переглянути на нашому youtube-каналі.

Окрім відкритих майстер-класів, ми проводимо зустрічі в більш камерному форматі – кавові пари. В гості до наших студентів приходять медійники та люди різних професій, що дотичні до медій: мистецтвознавці, психологи, соціологи, фотографи, науковці, митці…

  

Ми не вважаємо науку про медії нудною й доводимо, що вона може бути захопливою та сучасною. Наші студенти та викладачі беруть участь у міжнародних академічних програмах та наукових конференціях програмі Фулбрайта, Renovabis, Preparing Global Leaders Institute та інших). Для молодих науковців із України та з-поза її меж кафедра медіакомунікацій щороку проводить СМС – Міжнародний студентський медіасимпозіум (2014, 2015).

  Ми пропонуємо активним студентам, що прагнуть отримати від навчання у Школі журналістики УКУ більше, низку додаткових освітніх сервісів: Школа репортажуШкола міжнародної журналістики,  у планах іще кілька цікавих проектів. 2014 року разом із Deutsche Welle Akademie  ми започаткували Школу громадянської журналістики MediaStream. Півсотні молодих людей – студентів, журналістів, блоґерів і громадських активістів з усієї України – взяли в ній участь із власними медійними стартапами. Далі буде!

    

Протягом двох місяців на початку четвертого семестру навчання наші студенти проходять стажування у медійних та дослідницьких організаціях, які обирають самі. У 2015 році студентів із першого набору магістерської програми з медіакомунікацій приймали Новий канал, «Радіо Аристократи», ZIK, 5 канал, Інститут масової інформації, Delo.ua, Mjoy Multimedia тощо.

Софія Кочмар у студії новин 5 каналу 

Двоє студентів Школи журналістики УКУ за підсумками конкурсу наукових проектів мають нагоду під час третього семестру навчання місяць проходити наукове стажування в Чикаґо – в архіві періодики Українського національного музею вони готують свої магістерські дослідження.

Навчання в Українському католицькому університеті – це розширення світогляду й осмислення власних цінностей, знайомство та обмін досвідом із унікальними людьми, комфортні умови для інтелектуального збагачення та духовного зростання. Студенти й викладачі з усіх регіонів України творять тут нову ідентичність – сучасної, активної та відповідальної людини, готової змінювати себе та країну на краще. Долучайтесь!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on VKEmail this to someone