Наші успіхи

Оновлено: 20.12.2016

Першокурсниці програми з журналістики Ірина Роговик і Юлія Лисенко пройшли стажування за програмою міжредакційних обмінів Media Development Foundation. Ірина два тижні стажувалась у харківському виданні Накипело, Юлія в івано-франківському Курсі.

Учасники воркшопа «Медії та трансформація конфліктів на пострадянському просторі», організованого Центром соціальних досліджень (Берлін), Центром трансформації конфліктів Imagine (Південний Кавказ) та Школою журналістики УКУ, побували в Берліні. Першокурсниці програми з журналістики Марія Стрельцова, Катя Мячіна і Ліза Сівєц, другокурсниця Діана Колодяжна, випускник Роман Губа та випускниця програми з медіакомунікацій Софія Кочмар училися будувати діалог із росіянами та писати есеї у співавторстві.

Дар’я Проказа, Анастасія Іванців і Олена Семенюк за програмою міжредакційних обмінів потрапили на стажування до Білорусі: Олена до Kyky.org, Даша до «Брестської газети», а Настя до «Вечірнього Бреста».

 27 студентів Школи журналістики УКУ пройшли дводенний інтенсивний тренінг із тактичної медицини, організований 44 навчальним центром за підтримки mymedia.org.ua, та отримали сертифікати Tactical Life Saver. Ось як це було:

Першокурсниця програми з журналістики Катерина Глущенко опинилась у Вірменії і протягом місяця буде розвивати свої комунікативні навички в межах програми молодіжного обміну Beyond The Limits.

Школа журналістики Українського католицького університету здобула перше місце у рейтингу осередків журналістської освіти ГО Детектор Медіа.

 Першокурсник магістерської програми з журналістики Дмитро Пальчиков у межах програми міжредакційного обміну стажується на hromadske.ua

АРХІВ: НАШІ УСПІХИ 2011-2016

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on VKEmail this to someone