Наші успіхи

Оновлено: 11.07.2017

 Дмитро Пальчиков, Влад Машкін, Влад Крилевський і Михайло Драпак стали учасниками літнього сезону проекту Хаб Медіамобільності. Стажуватимуться у провідних київських ЗМІ. Для більшості з них це буде вже друга практика за літо. 
Другокурсник Дмитро Пальчиков став учасником літнього міжредакційного обміну від Media Development Foundation. Серед відібраних і наш випускник Роман Губа. 

Марія Стрельцова семестр навчатиметься в Університеті Отто Фрідріха у Бамберґу (Німеччина) за напрямом Комунікативістика. Детальніше тут.
Другокурсниці Катя Мячіна і Ліза Сівєц стали учасницями школи «Політика пам’яті і трансформація конфліктів на пострадянському просторі», організованого Центром соціальних досліджень (Берлін), Центром трансформації конфліктів Imagine (Південний Кавказ) та Школою журналістики УКУ. Проект розпочинається у столиці Молдови Кишиневі, а завершиться в українському Слов’янську.

Альона Вишницька отримала нагороду імені Георгія Ґонґадзе за найкращий репортаж. Нагорода присуджується медіагрупою «Українська правда» в межах фестивалю MezhyhiriaFest. Матеріал «Громада в дії», відзначений нагородою, вийшов у лютому 2017 року на The Ukrainians.
Другокурсниці Анна Чуданова, Тетяна Столярова і Олена Зашко – фіналістки конкурсу професійної журналістики «Честь професії» в номінації «Надія журналістики». У фінал вийшов їхній фільм «Радянське» з циклу «Декомунізація.UA», створеного в межах Відеоакадемії документального серіалу DOCemotion.
18519825_1457596354304672_6621543078778695610_n

Дмитро Пальчиков і Тетяна Столярова візьмуть участь у літній школі «Конфліктно-чутлива журналістика у Молдові, Україні, Грузії, Вірменії та Німеччині», організованій Молдова-Інститутом Ляйпціґ у співпраці з Інститутом комунікаційних та медійних наук відділення журналістики університету Ляйпціґа. Школа відбуватиметься в Ляйцпціґу та Берліні з 2 до 12 липня 2017 року.

Катерина Старокольцева стала однією з переможниць конкурсу Європейська культура очима українців. Її робота виставляється в Києві на Софійській площі. І сама Катя з нею :)
Bezymiannyi_kollazh
 Катя Мячіна та  Ірина Роговик проведуть наступний семестр у словацькому місті Ружомберок. За програмою Erasmus+ вони навчатимуться в Католицькому університеті Ружомберока
Наша першокурсниця Ірина Роговик бере участь у черговому Хабі Медіамобільності. Обіцяла завтра прислати фото з «Української правди» :)
18010650_10203205691618532_7958419981254893583_n
Два фільми  з документального циклу «Декомунізація.UA» («Живі й нескорені» та «Комуналка») відібрані на конкурс документальних фільмів DOCU/Україна від фестивалю Docudays.UA 2017 року.  Фільми створені студентами Школи журналістики УКУ та учасниками проекту «Відеоакадемія документального серіалу DOCemotion».
Випускниця Магістерської програми з журналістики Надія Швадчак посіла 2 місце,
а студент 1 курсу Дмитро Пальчиков увійшов до десятки переможців
конкурсу художнього репортажу «Самовидець»
Випускниця Магістерської програми з журналістики Альона Савчук та студентка 1 курсу Анастасія Іванців стали переможницями конкурсу матеріалів про Білорусь Belarus In Focus 2016. Перемогу їм забезпечили матеріали про смертну кару в Білорусі та про значення української культури для білорусів. Тепер вони поїдуть до Мінська на професійні тренінги.
Випускник Магістерської програми з журналістики Олексій Коваленко влітку поїде вчитись до Америки. Він отримав річну стипендію від University of Notre Dame і здобуватиме ступінь Master of Global Affairs у Нотр-Дамі, Індіана (це неподалік від Чикаґо).
.

Першокурсниці програми з журналістики Ірина Роговик і Юлія Лисенко пройшли стажування за програмою міжредакційних обмінів Media Development Foundation. Ірина два тижні стажувалась у харківському виданні Накипело, Юлія в івано-франківському Курсі.

Учасники воркшопа «Медії та трансформація конфліктів на пострадянському просторі», організованого Центром соціальних досліджень (Берлін), Центром трансформації конфліктів Imagine (Південний Кавказ) та Школою журналістики УКУ, побували в Берліні. Першокурсниці програми з журналістики Марія Стрельцова, Катя Мячіна і Ліза Сівєц, другокурсниця Діана Колодяжна, випускник Роман Губа та випускниця програми з медіакомунікацій Софія Кочмар училися будувати діалог із росіянами та писати есеї у співавторстві.

Дар’я Проказа, Анастасія Іванців і Олена Семенюк за програмою міжредакційних обмінів потрапили на стажування до Білорусі: Олена до Kyky.org, Даша до «Брестської газети», а Настя до «Вечірнього Бреста».

27 студентів Школи журналістики УКУ пройшли дводенний інтенсивний тренінг із тактичної медицини, організований 44 навчальним центром за підтримки mymedia.org.ua, та отримали сертифікати Tactical Life Saver. Ось як це було:

Першокурсниця програми з журналістики Катерина Глущенко опинилась у Вірменії і протягом місяця буде розвивати свої комунікативні навички в межах програми молодіжного обміну Beyond The Limits.

Школа журналістики Українського католицького університету здобула перше місце у рейтингу осередків журналістської освіти ГО Детектор Медіа.

Першокурсник магістерської програми з журналістики Дмитро Пальчиков у межах програми міжредакційного обміну стажується на hromadske.ua

АРХІВ: НАШІ УСПІХИ 2011-2016

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on VKEmail this to someone