Наші успіхи 2011-2016

Оновлено: 20.12.2016

Другокурсниця магістерської програми з медіакомунікацій Олександра Сіммуль з 17 серпня по 2 вересня бере участь Alpbach Media Academy 2016 в рамках European Forum Alpbach.

Другокурсниця Альона Савчук увійшла до трійки переможців Конкурсу художнього репортажу Самовидець із своїм репортажем про окупований Кримі. Першокурсниця Марія Педоренко на п’ятому місці.

 

Наталя Патрікєєва зі своїм матеріалом, опублікованим на BBC Ukrainian, увійшла до п’ятірки фіналістів конкурсу «Правозастосування та управління в лісовому секторі України. 2016».

12-15 червня студентки Іванна Павлюк та Анна Романдаш, а також керівниця Магістрської програми з медіакомунікацій Вікторія Романюк братимуть участь у  Deutsche Welle Global Media Forum у Бонні.

Анна Чуданова, Владислав Рудий, Марія Педоренко, Валентина Семеніхіна, Єлизавета Сокуренко і Роман Скрипник візьмуть участь у другій українсько-австрійській міжнародній школі мультимедійної журналістики. Перший раунд відбудеться влітку у Відні. Про першу школу мультимедійної журналістики читайте тут.

6-18 липня Ніярє Шевкієва проходила стажування як координаторка зв’язків з громадськістю в межах міжнародного дитячого табору «Джерела Толерантності» в Славському. Ніярє також виконувала обов’язки SMM-менеджера, і вела воркшоп із медіа та сторітелінґу.

Фільм Наталі РевкоТіні” увійшов до числа фіналістів проекту MyStreetFilmsUkraine на ІІІ фестивалі кіно та урбаністики 86 в Славутичі.

Із 3 липня до 30 вересня Тетяна Столярова навчатиметься на програмі Journalisten International Вільного університету Берліна.

Команда учасників українсько-австрійської школи мультимедійної журналістики (Андрій Приймаченко, Юлія Сосновська, Артур Корнієнко) отримала ґран-прі конкурсу з медіаграмотності за проект «Комісар Рекс».

 Тетяна Столярова здобула перше місце у конкурсі ІІ Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів за відео до книги Пітера Померанцева «Нічого правдивого і все можливе».

25-27 квітня Дмитро Василюк узяв участь в антикорупційній школі, організованій Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй.

Роман Губа тиждень легально не ходив на пари, бо був членом студентського журі фестивалю Docudays.ua.

2-8 квітня Наталя Ревко і Ніярє Шевкієва взли участь в проекті молодіжного обміну  New Lifwstyles: Changing Traditions у Берхумі (Німеччина). Наталя як лідер українськогї делегації провела воркшоп на тему медіа.

Остап Яриш три тижні провів на стажуванні Empowering young Ukrainian Journalists у Чехії в межах програми Erasmus+. До речі, разом із ним там була наша випускниця і журналістка hromadske.lviv.ua Катя Недеснова.

У межах програми міжредакційного стажування Олег Твердь практикувався на «Радіо Свобода», Ліза Кузнєцова – на Texty.org.ua.

Матеріал Альони Савчук відзначений журі конкурсу матеріалів про Білорусь, організованого mymedia.org.ua та Press Club Belarus. Разом з іншими переможцями Альона 28-30 квітня вирушить у навчальну поїздку до Мінська.

До збірки «Переселенці. Люди, які не загубили себе», яка виходить у лютому 2016 року в літературній агенції Discurcus (упорядниця Світлана Ославська), увійшли десять матеріалів студенток Школи журналістики УКУ Ірини Андрейців та Христини Головко. Їхній цикл репортажів «Успішні переселенці» виходив в онлайн-виданні Insider.

григорчук100

Ярослава Григорчук із 22 по 28 січня була в Освенцимі (Польща) на конференції Close-up in Auschwitz, організованій католицькою доброчинною організацією «Максиміліан-Кольбе-Верк», яка підтримує колишніх в’язнів концтаборів.

2015

Вікторія Пархоменко взяла участь у тренінгу  «Від стереотипів до мови ворожнечі: як запобігати та не розповсюджувати. Роль медіа» у Києві. Організатори – проект «Без кордонів»/ГО Центр «Соціальна дія».

Таїсія Кутузова, Тетяна Столярова і Анна Чуданова брали участь у конкурсі фестивалю документальних фільмів «Кіномедіа» зі стрічками На замовлення і Медіа як стимулятор. Ми точно впевнені, що їм пощастить перемогти наступного разу :)

Програма міжредакційного обміну не нова для наших студентів. Цього разу другокурсниця Магістерської програми з медіакомунікацій Анна Стукало стажується на Платформі.

Аліна Смутко отримала відзнаку від Ужгородського національного університету на фотоконкурсі газети «День».  Крім того, її фото потрапило на виставку газети й експонуватиметься в різних місцях протягом року.

 Маємо першого депутата серед наших студентів! :) Першокурсниця Школи журналістики УКУ Роксолана Мудрак обрана депутатом Перемишлянської міської ради від Української галицької партії.

Стажування: студенти Школи журналістики УКУ Наталія Дихно, Роман Губа і Остап Яриш пройшли відбір на програму «Хаб медіамобільності». Наталія стажуватиметься на «Радіо Свобода», Роман на hromadske.tv, Остап у Kyiv Post.

      

Студенти набору-2015 магістерської програми з журналістики УКУ Анастасія Чупринська, Остап Яриш і Анна Маслій успішно пройшли конкурс на семестрове навчання за кордоном. Третій семестр вони проведуть в одному з європейських університетів. Де саме вони вчитимуться, розповімо згодом.

Олександра Чернова бере участь у конференції «Європейська інтеграція і нові виклики», що проходить у Кишиневі 3-6 листопада 2015 року. Крім Саші, Україну на заході представляє журналістка hromadske.tv Тетяна Козирєва.


Настя Чупринська і Діана Колодяжна взяли участь у триденному тренінгу з документалістики та телевізійного розслідування для регіональних кореспондентів hromadske.tv у Києві.

Іванка Павлюк узяла участь у дводенному тренінгу «Особливості висвітлення в ЗМІ військового конфлікту, роль ЗМІ в подоланні негативних наслідків для суспільства» в Одесі.  Захід організували проект «Граматика діалогу» Центру соціальних і трудових досліджень (Київ) за підтримки Фонду Рози Люксембург (Берлін).

 У вересні Оксана Ажнюк побувала на тренінгу Community Media for Active Citizens training на Кіпрі. Йшлося про соціальні медіа, громадянську журналістику та роботу в умовах конфлікту. А ще учасники підготували тригодинну програму на кіпрському радіо.

Міжредакційний обмін: Юлія Ільченко стажуватиметься в редакції івано-франківського онлайн-видання «Курс», а Наталія Шевяхова – у проекті «Схеми» українського «Радіо Свобода».

voloshchukБерлін побачить нашого другокурсника Володимира Волощука! :) З 14 по 22 листопада він буде учасником семінару для журналістів із України, Молдови, Росії й Білорусі «Культури пам’яті», організованого taz-Panterstiftung за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Другокурсники Школи журналістики УКУ Ліза Кузнєцова, Олег ТвердьОлексій Коваленко та Ірина Андрейців перемогли у конкурсі Media Development Foundation та mymedia.org.ua. У жовтні вони вирушать на кількатижневе стажування до Білорусі >>

16-25 вересня Юлія Сосновська вивчатиме сучасний розвиток європейських міст у Кракові в межах програми The Creative City.  Слухатиме лекції німецьких, польських і шведських дослідників.

Роман Губа і Анна Чуданова взяли участь у тренінговому проекті «Чужа батьківщина: біженець у рідній країні», присвяченому роботі з вимушеними переселенцями. Роман брав участь у тренінгах у Львові й Миколаєві, а Аня в Харкові й Вінниці. Також вони долучились до створення видання для переселенців «Ми є».

Міжредакційний обмін: Ірина Мацькова, Марія Шелія та Володимир Волощук – нова порція міжредакційників Школи журналістики УКУ. Ірина проходить практику у редакції онлайн-видання «Платформа», Марійка поїде до Івано-Франківська працювати для видання «Курс», а Вова обрав закарпатський Varosh.

kovalenkoА у жовтні Олексій Коваленко поїде до Австрії ще раз. Він переміг у конкурсі журналістських матеріалів від DiXi Group на тему «Україна та Енергетичне співтовариство» і разом з іще п’ятьма переможцями на два дні поїде знайомитись із секретаріатом Енергетичного співтовариства у Відні.

Кінець серпня і початок вересня Олексій Коваленко проведе в Берліні. Із-поміж 350 заявників із України, Білорусі, Азербайджану, Молдови, Грузії, Вірменії та Росії журі відібрало його для участі у дев’ятиденному семінарі для молодих журналістів. Йтиметься про те, як громадянські ініціативи впливають на владу.

3-8 серпня Володимир Волощук навчатиметься на проекті Школа медіалідерства від ГО «Інтерньюз-Україна» та спільноти інноваторів MediaNext.

Час з 19 липня по 7 серпня студентка магістерcької програми з медіакомунікацій Анна Цупко проведе у Мюнхені (Німеччина), де під керівництвом Інституту професійного розвитку публіцистів (Institut zur Förderung publizistischen Nachwuchses e.V.) та за підтримки фонду Конрада Аденауера  в компанії 15 журналістів зі Східної Європи буде вдосконалювати свої журналістські навички.

Євгенія Резниченко та Ярослав Назар на місяць потрапили до швейцарського міста Фрібург. У тамтешньому університеті вони вивчають міжнародне право, права людей, економіку ЄС тощо. Програма називається Survey of International Organizations. Окрім інтенсивного навчання, учасники програми побували в офісі ООН, Світової організації торгівлі й іще в багатьох всесвітньо важливих установах.

У вересні 2015 року Дарія Гірна і Анна Романдаш братимуть участь у проекті The M100 Young European Journalists Workshop 2015 у німецькому Потсдамі. Проект покликаний зміцнювати зв’язки між країнами Східного партнерства ЄС та передбачає тижневе журналістське стажування в Німеччині.

Вже з серпня 2015 року випускниця магістерської програми з медіакомунікацій Галина Герасим на 2 роки залишає Україну, щоби в університеті Сан-Дієго (США) вивчати політологію як учасниця Fullbright Graduate Student program.

Студентка магістерської програми з медіакомунікацій Анна Романдаш півроку навчатиметься у Данській школі медіа та журналістики (The Danish School of Media and Journalism) в місті Орхус. Це вже друга людина зі Школи журналістики УКУ, що пройшла конкурс на навчання в провідній журналістській школі Данії; першою була Оксана Піддубна.

Євген Гриценко, Іванна Павлюк, Ліза Кузнєцова, Аліна Смутко і Марія Шелія пройшли відбір на проект Хаб Медіамобільності, організований  фундацією «Суспільність» спільно з МГО «Інтерньюз-Україна» та ГО «Телекритика». Євген і Аліна стажуватимуться на «Українській правді», Іванка та Марійка – на  «Радіо Свобода», Ліза – на «Інсайдері» . Це вже друга порція наших студентів у цьому проекті.

Вікторія Топол виграла стипендію для журналістів з АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської областей «Залишаюся в професії!» від ГО «Інтерньюз-Україна». Півроку вона працюватиме у виданні «Інформер». Без відриву від навчання :) А ще стажуватиметься на «Платформі» в межах програми міжредакційного обміну.

Міжредакційний обмін: у червні 2015 року  Аліна Смутко стажувалась на  «Радіо Свобода»,  Олексій Коваленко на сайті та в журналі«Новое время», а Артур Корнієнко у редакції KyivPost.

Студентка набору-2014 магістерської програми з журналістики Юлія Сосновська у липні вирушила до Таллінна й Тарту. Вона пройшла на літню програму Тартуського університету, присвячену темі електронного суспільства Естонії.

У перший тиждень навчання студенти познайомляться з «кремнієвою долиною» в Таллінні й дізнаються, що допомогло Естонії розвинути ІТ-сектор. Другий тиждень минатиме в Тарту, де Юля разом із іншими студентами слухатиме лекції про електронний уряд та комунікацію з громадянами. В програмі також знайомство з державними установами, громадськими організаціями, фундаціями та ІТ-компаніями Естонії.


Першокурсниця Школи журналістики УКУ Альона Савчук здобула друге місце у номінації «Інтерв’ю» конкурсу «Текст-2015». Перемогу їй принесло інтерв’ю з Пітером Померанцевим, опубліковане «Українською правдою» (а ось відео) Також серед переможців випускниця Школи журналістики УКУ 2013 року Марічка Паплаускайте, яка вже вдруге перемагає в цьому конкурсі. Друге місце в номінації «Розслідування» вона отримала за матеріал «Замкнені всередині себе», опублікований «Дзеркалом тижня».


Викладач кафедри медіакомунікацій Марина Довженко завершила курс Digital Media for Universities. До неї на DMU навчались п’ятеро викладачів Школи журналістики УКУ – Марія Титаренко, Отар Довженко, Вікторія Романюк, Юлія Голоднікова та Наталія Габор.


Восьмеро наших студентів у серпні їдуть до Відня – вчитись створювати мультимедійні історії.  У межах спільного проекту з віденською Fachhochschule für Management und Kommunikation студенти Школи журналістики УКУ разом з австрійськими колегами зніматимуть і писатимуть спершу у Відні, а потім у Львові. Участь у проекті братимуть Оксана Ажнюк, Юлія Сосновська, Ліза Кузнєцова, Олексій Коваленко, Олександра Давиденко, Олександра Чернова, Наталя Патрікєєва і Артур Корнієнко.


Першокурсниця магістерської програми з медіакомунікацій УКУ Анна Романдаш стала учасницею проекту European Youth Press – “Free Our Media! Media Freedom in Europe – Limited Edition?”, що проходив з 29 квітня по 3 травня 2015 року в м. Подгориця (Чорногорія).


Студентка Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ Наталя Ревко стала учасницею “Школи виживання в інформаційному хаосі” Майстерні громадської активності, що проходила з 11 по 15 травня 2015 року в Любліні (Польща).


Студентки Школи журналістики УКУ Ольга Перехрест, Анна Цупко та Анна Стукало були учасницями “Студій живої історії“, що тривали з 1 по 9 травня 2015 року в Одесі. Одним з менторів проекту стала інша наша студентка – Каріна Фурса.


Матеріал нашого першокурсника Євгена Гриценка «Випробування Донбасом» увійшов до збірки «Культура. Завтра».


Першокурсниця магістерської програми з журналістики Катерина Гладка і випускник 2014 року Володимир Молодій беруть участь у навчальному проекті ГО «Телекритика», в межах якого 40 журналістів вирушать на Донбас – писати та знімати про те, як живуть люди у прифронтовій зоні.


Студентки Школи журналістики УКУ Софія Кочмар та Валентина Балабанова беруть участь навчальному проекті «Хаб медіамобільності», що передбачає 15-денне стажування в Києві. Софія стажуватиметься у KyivPost, Валя – на «Українській правді»


 

Із 17 серпня по 4 вересня 2015 року студентка магістерської програми з журналістики Таїсія Кутузова навчатиметься в Австрії. Вона пройшла конкурсний відбір на Alpbach Media Academy – тренінгову програму для п’ятнадцятьох студентів-журналістів з усієї Європи, що проводиться в межах Європейського форуму Альпбах 


Міжредакційний обмін: Роман Губа місяць стажуватиметься в українській службі «Радіо Свобода», Іванна Павлюк – у закарпатському виданні Varosh, Євген Гриценко – в івано-франківському «Курсі», а Юлія Сосновська в KyivPost. Стажування проходить за підтримки Media Development Foundation i mymedia.org.ua.


Фільм «Кетрін» Вікторії Гайбонюк переміг у номінації «документальне кіно» фестивалю «Кіномедіа»


Міжредакційний обмін: Альона Савчук, Наталія Патрікєєва, Валентина Балабанова і минулорічна випускниця Анастасія Гаврішова – серед переможців програми міжредакційного обміну Media Development Foundation i mymedia.org.ua. Альона проходить стажування у черкаському виданні «Прочерк», Наталя – у рівненському OGO.ua, Валя – на «Радіо Свобода», а Настя у журналі «Новое время».

Досягнення попередніх років: 


2014

Близько 570 матеріалів наших студентів вийшло протягом першого семестру 2014/2015 року. Студенти магістерської програми з журналістики опублікували 458 матеріалів, програми з медіакомунікацій – 107. Серед видань, у яких публікуються наші студенти – iPress, «Твоє місто», Zaxid.net, ZIK, «Українска правда», Insider, Hubs, Delo.ua, LB.ua, «Главком», «День», «Дзеркало тижня», «Курс», «Збруч», «Телекритика», MediaSapiens, «Історична правда», «Українська правда. Життя», «Буквоїд», «Український тиждень», Inspired, «Платформа», MediaPort, Релігійно-інформаційна служба України, «Новое время», «Радіо Свобода», «Крим. Реалії», «Вголос», «Галінфо», «Редакторський портал», «Коридор», «Остров», «Новости Донбасса», «Країна», ІМІ, «Газета по-українськи», «Новий погляд», «Информер», Football24 та інші.


piskunМарія Піскун здобула третє місце в конкурсі журналістських матеріалів проекту «Відкриваємо двері дітям» у номінації Інтернет-ЗМІ за матеріал «Проекти дитячих будинків сімейного типу: Як створити відчуття родинного затишку?» .


romandash Анна Романдаш із 29 вересня по 6 жовтня брала участь у німецько-українському семінарі «Політичний потенціал нових медіа» у Бамберзькому університеті в Німеччині.  Там вона зробила презентацію на тему Global village and the new media: The spot of a newsmaker 


Ольга Перехрест та Павло Островський стажувалися у фондах періодики архіву Українського національного музею Чикаго (США). 


Міжредакційний обмін: Ірина Андрейців, Катерина ГладкаАнна Романдаш і Надія Швадчак – серед переможців конкурсу на участь у програмі міжредакційного обміну від Media Development Foundation і mymedia.org.ua. Ірина провела місяць у редакції «Телекритики», Катя – в івано-франківському “Курсі”, Аня – у KyivPost, а Надя – у журналі «Новое время».


tulupМаргарита Тулуп здобула призове місце у конкурсі матеріалів про громадське мовлення, організованому проектом mymedia.org.ua. Перемогу учасниці проекту «Друзі за Збручем», а з нового 2014/2015 навчального року нашій студентці приніс матеріал «Тест на демократію».


perekhrest80 Ольга Перехрест перемогла в конкурсі на участь у медіалабораторії Stereoscope Ukraine, яка в липні проходила в Берліні, а на початку жовтня – у Києві.


patrikeeva Наталя Патрікєєва – одна з переможців конкурсу «Лови джинсу!», оголошеного Інститутом масової інформації. Призове місце Наталі приніс матеріал «Екс-регіонал балотується у 18 окрузі: “Не один я повірив». Вона також знайшла й надіслала організаторам рекордну кількість замовних матеріалів – 207!


311659_285373668142260_683944000_nОксана Піддубна  із серпня по грудень навчалася у Данській школі медіа та журналістики (The Danish School of Media and Journalism) в місті Орхус. Оксана, що має досвід репортерської роботи для ТВі та TV Reuters, пройшла відбір на програму міжнародної тележурналістики (TV Journalism – Foreign Reporting). Її навчання та проживання в Данії оплатило Міністерство закордонних справ Данії – партнер Школи журналістики УКУ


herasymГалина Герасим  брала участь у міжнародній програмі The BRIDGE program – літній школі журналістики, яка проходила в Празі і Стамбулі 9-23 серпня 2014 року.


pacheko (1)

Джессіка Пачеко-Семенюк  стала учасницею програми Preparing Global Leaders Institute, яка проходила в македонському місті Струга 12-24 серпня.


Співавтори книги пам’яті: Серед тридцяти активістів, що долучились до збирання матеріалів для сайту-реквієму http://nebesna.pravda.com.ua та книги-реквієму «Небесна сотня» – десятеро студенток Школи журналістики УКУ, а також наш викладач Вахтанг Кіпіані.


Закордонне стажування: за сприяння Фундації Омеляна та Тетяни Антоновичів п’ятеро студентів магістерської програми з журналістики УКУ у липні-серпні стажувалися у мас-медіа Польщі, Італії та Туреччини. Зокрема, в онлайн-виданні www.platform24.org (Стамбул, Туреччина) – Олена Марченко та Катерина Гладка; в англомовній редакції Радіо Ватикан (Рим, Італія) – Оксана Піддубна та Катерина Недеснова; в Gazeta Wyborcza (Варшава, Польща) – Артур Бобрик.


voloshchuk

Володимир Волощук здобув призове місце у конкурсі  «Якими повинні бути місцеві ЗМІ», організованому проектом mymedia.org.ua. Перемогу учаснику проекту «Друзі за Збручем», а з нового 2014/2015 навчального року нашому студенту приніс матеріал  «Маріупольські медіа: без історії, героїв і думок».


Тарас МалийОксана Піддубна і Галина Герасим – переможці ІІ Школи міжнародної журналістики «Європейський Союз – Україна – Росія: що далі?» – стажувалися в Європейському Центрі руху «Солідарність» у польському Ґданську 


 nedesnova80Катерина Недеснова 14-16 травня взяла участь в міжнародному журналістському тренінгу, який проходив за підтримки Thomson Reuters Foundation в межах бізнес-форуму Європейського банку реконструкції та розвитку у Варшаві.


molodij8 Володимир Молодій посів ІІІ місце у конкурсі художнього репортажу «Самовидець-2013» на тему «Де, як і чому працюють українці». За підсумками конкурсу репортаж Володимира буде опублікований у книжці, в яку увійдуть десять найкращих текстів учасників конкурсу.


maluvanchuk Олеся Малюванчук перемогла в конкурсі на найкращу рецензію на книгу-номінанта на Дитячу книгу року ВВС-2013. Її відгук на книгу Тараса й Мар’яни Прохаськів «Хто зробить сніг» принесла їй приз – електронну книжку.


2013

Стажування в Чикаґо: Христина Бондарєва та Юлія Бухтоярова з 29 листопада до 26 грудня проходили наукове стажування у фондах періодики архіву Українського національного музею Чикаго (США)


Олег Будзінський та Олена Марченко  як переможці Школи міжнародної журналістики  28-29 листопада брали участь в роботі саміту Східного партнерства у Вільнюсі


duman8Василина Думан  за статтю «Вулична магія пересічних львів’ян» здобула друге місце в номінації «Суспільство» конкурсу «Репортери надії»


Закордонне стажування: шестеро студентів магістерської програми з журналістики побували на практиці у закордонних редакціях. Зокрема, в газеті Passauer Neue Presse (Пассау, Німеччина) – Христина Бондарєва; в англомовній редакції Радіо Ватикан (Рим, Італія) – Ірина Наумець та Надія Калачова; в Gazeta Wyborcza(Варшава, Польща) – Олег Будзінський, на Літній школі журналу «Русский репортер» (Москва, Росія) – Наталія Єрьоменко та Анастасія Гаврішова.


buhtojarova8Юлія Бухтоярова отримала стипендію Посольства Польщі в Україні для участі в Літній школі польської мови та культури, яка з 8 до 27 липня проходила в Католицькому університеті імені Івана-Павла ІІ в Любліні.


Христина Бондарєва отримала стипендію від представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні на п’ятитижневе стажування в газеті Passauer Neue Presse в німецькому місті Пассау.


Український Пулітцер:  Із 2014 року організацією щорічної Лекції Свободи, визначенням лауреатів та врученням премії «За поступ у журналістиці» імені Олександра Кривенка займатиметься Школа журналістики УКУ. Про це було оголошено під час десятої церемонії вручення премії, що пройшла 30 травня на Львівському медіафорумі 


Христина БондарєваХристина Бондарєва стала лауреатом премії імені Анатолія Москаленка – першого директора Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка – за 2012 рік у номінації «Молодий журналіст».


Юрій ОпокаВалентин Дігтяренко і Юлія Задорожня отримали стипендії імені Софії Красносельської. Щоб отримати стипендію, студенти мали написати есе на тему «Ким я бачу себе в майбутньому України». Також до уваги бралася активна соціальна діяльність студентів, їхня навчальна успішність.


2012

Перше стажування в Чикаґо: Юрій Опока та Валентин Дігтяренко з 28 листопада до 28 грудня проходили наукове стажування у фондах періодики архіву Українського національного музею Чикаґо (США)


Школа політичного репортажу: 17 студентів магістерської програми з журналістики УКУ стали учасниками навчального проекту Школи журналістики УКУ за фінансової підтримки програми «Український медійний проект» («У-Медіа») міжнародної неурядової організації Інтерньюз


80dihtiarenko Валентин Дігтяренко став одним із чотирьох переможців конкурсу Посольства Німеччини в Україні та радіо «Німецька хвиля» (Deutsche Welle). У серпні Валентин пройшов одномісячне стажування у Бонні (Німеччина).


80paplauskaite Марічка Паплаускайте отримала державну стипендію Фонду підтримки освітніх обмінів для участі у Літній школі з вивчення литовської мови та культури у Литовському педагогічному університеті (Вільнюс). З 1 до 25 серпня 2012 року вона успішно склала програму з лекцій, семінарів і дискусій, а також екскурсій країною задля вивчення литовської мови та знайомства з культурою Литви.


Перше закордонне стажування: за сприяння Фундації Омеляна та Тетяни Антоновичів п’ятеро студентів першого набору Школи журналістики УКУ два тижні стажувались у зарубіжних ЗМІ: Любомира Ремажевська – в агентстві CNS у Вашингтоні, Марічка Паплаускайте – у римському представництві CNS, Богдан Ворон – на Радіо Ватикан, Ірина Сало та Юрій Опока – у польському виданні Gazeta Wyborcza 


80opoka Юрій Опока здобув премію родини Шомон-Кап в конкурсі з написання есе на історичну тематику. Його робота опублікована в студентському науковому збірнику УКУ «Acta studiosa historica» 


2011

У грудні студенти першого набору магістерської програми з журналістики стали учасниками першої Школи репортажу. Кожен із них привіз із відрядження свій перший репортаж; чимало матеріалів опубліковано в регіональних і загальноукраїнських виданнях 


80krytovych Наталія Критович – серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських матеріалів про права людини «Словами за права», організованого Посольством Франції в Україні за підтримки LB.ua, видань «День» та «Український тиждень» 


80voron Богдан Ворон – стипендіат Інституту міждисциплінарних гуманітарних студій Artes liberales Варшавського університету (Польща). У грудні 2011 року Богдан Ворон пройшов одномісячне стажування у Варшавському університеті.


Перелік видань, які публікували матеріали наших студентів у першому навчальному році: «Дзеркало тижня», «Українська правда», «Український тиждень», ZIK, «Високий Замок», «Час і події», «Новий погляд», «Телекритика», MediaSapiens, РІСУ, «Дивенсвіт», Zaxid.net, «Історична правда»,«Главком», ІМІ, «Редакторський портал», «Волинський монітор», Kurier Galicyjski.