Відеокемп тревел-журналістики

Оновлено: 11.02.2019

Відеокемп тревел-журналістики – це навчально-польовий проект, організований Школою журналістики Українського католицького університету за підтримки проекту mymedia.org.ua. Молоді відеографи та журналісти, працюючи в парі, знімають відеоісторії про яскраві куточки України.

У жовтні 2016 року у Полтавській області відбувся другий Відеокемп. Десять журналістсько-відеографських пар знімали відеоісторії про маловідому Полтавщину. Ці історії вийшли в ефірі телеканалу UA:Перший 29 жовтня 2016 року.

Майстер-класи для учасників проекту провели режисер-документаліст Акім Галімов та викладач Університету Айови Денніс Чемберлін.

У липні 2016 року у Верховинському районі Івано-Франківської області відбувся перший Відеокемп. Десять журналістсько-відеографських пар знімали відеоісторії про маловідомі Карпати. Ці історії вийшли в ефірі телеканалу UA:Перший 27 серпня 2016 року.

Майстер-класи для учасників проекту провели режисери Святослав Пащук і Андрій Приймаченко, а також телевізійники Марія Малевська і Олександр Бринза.