Відеокемп тревел-журналістики

Оновлено: 05.02.2020

Відеокемп тревел-журналістики – це навчально-польовий проєкт, де молоді відеографи та журналісти, працюючи в парі, знімають відеоісторії про яскраві куточки України.

 

У 2019 році Школа журналістики УКУ, за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, вирушила на південь, до Генічеська.

Результатом кемпу стали  8 відеоісторій про життя кримських татар, які мешкають за межами Криму. Менторами проєкту стали креативний продюсер “1+1 продакшн”, документаліст Акім Галімов та режисер, викладач Школи журналістики УКУ Андрій Приймаченко.

В роботі над відеоісторіями учасникам школи допомагали також Алім Алієв, медіаконсультант та громадський активіст, співзасновник Крим_SOS та програмний директор Кримського Дому та оператор-постановник художніх та документальних фільмів Маркіян Канюка.

Більше відеоісторій дивіться тут

У липні 2016 року у Верховинському районі Івано-Франківської області відбувся перший Відеокемп. Десять журналістсько-відеографських пар знімали відеоісторії про маловідомі Карпати. Ці історії вийшли в ефірі телеканалу UA:Перший 27 серпня 2016 року.

Майстер-класи для учасників проєкту провели режисери Святослав Пащук і Андрій Приймаченко, а також телевізійники Марія Малевська і Олександр Бринза.

У жовтні 2016 року у Полтавській області відбувся другий Відеокемп. Десять журналістсько-відеографських пар знімали відеоісторії про маловідому Полтавщину. Ці історії вийшли в ефірі телеканалу UA:Перший 29 жовтня 2016 року.

Майстер-класи для учасників проєкту провели режисер-документаліст Акім Галімов та викладач Університету Айови Денніс Чемберлін.