Школа мультимедійної журналістики

Оновлено: 27.02.2016

Роботи команд-учасниць другого етапу школи (8-14 лютого 2016 року, Львів)

  

  Більше фото

Інститут журналістики та медіаменеджменту Віденського технічного інституту при Віденській торговельній палаті (FHWien der WKW) спільно зі Школою журналістики Українського католицького університету розпочинають другий етап «Міжнародної школи мультимедійної журналістики». 

Міжнародна школа мультимедійної журналістики-  це унікальна програма, метою якої є  об’єднання українських та австрійських студентів-журналістів та сприяння розумінню системи ЗМІ та медійного ландшафту двох держав.

Вона відбудеться з 8 по 14 лютого 2016 року у Львові.

15 студентів-журналістів з України та Австрії, що пройшли професійний відбір,  протягом тижня в процесі спільного навчання під керівництвом досвідчених викладачів обох університетів, будуть створювати авторські мультимедійні історії. Тема української частини проекту «Пропаганда».

У межах програми студенти отримають міжнародний професійний досвід та заохочуватимуться до створення власної міжнародної медіамережі.

Серія лекцій та зустрічей з професійними українськими науковцями та медіа-експертами допоможе глибше зрозуміти особливості українського історичного, політичного та медіа-контексту.

Експерти та лектори:

Катерина Горчинська − українська журналістка, виконавчий директор Громадського телебачення з 2016 року.

Ярослав Грицак − український науковець, історик і публіцист. Доктор історичних наук, професор Українського Католицького Університету.

Сергій Каразій – журналіст-міжнародник, продюсер TV Reuters в Україні.

Міжнародна школа мультимедійної журналістики проводиться за сприяння мера Львова Андрія Садового та фінансової підтримки Федерального міністерства науки та досліджень Австрії, за підтримки відділення OeAD у Львові, ТзОВ OeAD у Відні, міста Відень та культурного відділу Міністерства закордонних справ Австрії.

1 Прес-реліз- eng

У серпні 2015 року восьмеро студентів Школи журналістики Українського католицького університету – Оксана Ажнюк, Юлія Сосновська, Ліза Кузнєцова, Олексій КоваленкоОлександра Давиденко, Олександра Чернова, Наталя Патрікєєва і Артур Корнієнко – вирушили до Відня вчитись створювати мультимедійні історії. У межах спільного проекту Fachhochschule für Management und Kommunikation студенти Школи журналістики УКУ разом з австрійськими колегами знімали й писали спершу у Відні, а потім робитимуть це у Львові. Менторами були австрійські фахівці  Єнс Ланґ (ORF), Крістоф Цоттер (NZZ.at), Домінік Зіннрайх (Puls4) та Стефан Поллах, а з нашого боку студентам допомагали  Вікторія Романюк, Вікторія Бабенко і Андрій Приймаченко

Результати проекту дивіться на сайті 

http://multimediajournalism.eu

мультимедійні історії

Львівське продовження проекту заплановане на 8-13 лютого 2015 року.