Відгуки роботодавців про програму

Оновлено: 05.02.2020

Школа журналістики УКУ підтримує постійний зв’язок з редакціями провідних українських медіа. Там працюють наші випускники, а наші студенти проходять практику. Також ми регулярно запрошуємо українських журналістів та редакторів, яких вважаємо найкращими представниками професії, на публічні лекції та майстер-класи.

У 2020 році ми запитали, що редакції думають про наших випускників та навчання на магістерській програмі з журналістики.

Юлія Спасокукоцька, головна редакторка департаменту спецпроєктів UA: Суспільне: “Випускники Школи журналістики УКУ володіють необхідними для сучасного журналіста вміннями, навчиками, працюють на різних платформах, дотримуються високих стандартів, готові вчитись новому. З їхньою допомогою ми щодня будуємо новий рівень сучасної журналістики в Україні.

Віталій Ляска, головний редактор журналу “Локальна історія”: “Формувати редакційну команду – це виклик, який допомагає долати Школа журналістики УКУ”.

Мирослава Гонгадзе, головна редакторка української служби “Голос Америки“: “Коли я бачу, що молода людина отримала диплом Українського католицького університету, то знаю – це чесний професіонал з хорошими журналістськими навиками і відданістю професії”.

Наталія Лигачова, голова ГО “Детектор Медіа”: “Маючи досвід співпраці з студентами та випусниками різних вишів, які готують журналістів, можемо відзначити, що УКУ готує найбільш компетентних молодих фахівців”.

Ангеліна Карякіна, головна редакторка Hromadske: “Випускники та випускниці УКУ, без перебільшення, одні з найкращих наших співробітників та співробітниць”.

 

Владислав Яцків, керівник мультимедійного відділу Радіо Свобода: “Відеоквест є унікальним явищем на українському медіаринку. Не кожна програма може похвалитись такою результативністю. Лекції і воркшопи, які мені та моїм колегам довелось провести в рамках цієї програми, дали можливість опублікувати на платформі Радіо Свобода не одне відео із сотнями тисяч переглядів”.