Lviv Video Quest

Оновлено: 31.01.2020

2019

Думай глобально — дій локально. Таким принципом керуються активісти, які створюють 3D-лабораторії для дітей, вчать друзів та сусідів сортувати відходи, змінюють систему охорони здоров’я, видають книжки, руйнують стереотипи та роблять свою країну кращою.

Про те, як їм це вдається, знімали відеоісторії учасники Львівського відеоквесту з Азербайджану, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Узбекистану та України. Міжнародну школу кепшн-відео організували Школа журналістики УКУ, Lviv Media Forum та Prague Civil Society Centre.

9 історій про громадянські ініціативи, які змінюють Львів, Івано-Франківськ та Дрогобич

69484821_44006881659

2017

У березні 2017 року Школа журналістики Українського католицького університету за підтримки Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні провела свій перший Відеоквест.

Це навчально-польовий проєкт, учасники якого вчаться знімати короткі відеоісторії про цікавих людей, незвичні ситуації та ініціативи, про які варто розповісти.

Тренерами проєкту у 2017 році стали оператор «1+1» Маркіян Канюка, кінорежисер/кліпмейкер Тарас Химич і колишній головний режисер телеканалу ZIK Юрій Данкевич.

21 незвичайна відеоісторія про працю, мистецтво, світло, танці, м’ясо і трамвай

IMG_8118

У цьому ж році Школа журналістики УКУ, разом з Kloop.kg та за підтримки Prague Civil Society Centre, зробила відеоквест міжнародним та провела міжнародну Школу caption video.

Українського католицького університету та Kloop.kg за підтримки Prague Civil Society Centre. Тридцятеро молодих відеографів із України, Казахстану та Киргизстану зняли історії про людей і команди, які змінюють Львів (і трохи Івано-Франківськ) своїми ініціативами.

15 відеоісторій про креативний Львів

DSC_0017

2018

Учасники наступної міжнародної школи сaption video «Львівський відеоквест 2018», організованої Школою журналістики Українського католицького університету за підтримки Prague Civil Society Centre, побували у 7 містах.

31 відеограф з Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Узбекистану, Азербайджану, Білорусі та України у складі інтернаціональних команд, разом з професійними тренерами, створили 11 відеоісторій про те, як українці через громадські ініціативи змінюють країну.

11 ініціатив, що змінюють Україну

IMG_8727-e1539019384281