Відеокемп на Херсонщині. Відеоісторії про кримських татар

Оновлено: 05.02.2020

У 2019 році Школа журналістики УКУ, за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, вирушила на південь, до Генічеська.

У виїзній школі відеоісторій взяли участь 8 пар журналістів та відеографів, які знімали історії про життя кримських татар, що мешкають за межами Криму.

Менторами проєкту стали креативний продюсер “1+1 продакшн”, документаліст Акім Галімов та режисер, викладач Школи журналістики УКУ Андрій Приймаченко.

В роботі над відеоісторіями учасникам школи допомагали також Алім Алієв, медіаконсультант та громадський активіст, співзасновник Крим_SOS та програмний директор Кримського Дому та оператор-постановник художніх та документальних фільмів Маркіян Канюка.

Компанію учасникам відеокемпу в Генічеську складала частина команди Школи журналістики УКУ: викладачка та завідувачка кафедри Вікторія Бабенко та менеджерка проєктів Настя Стьопіна.

Результатом кемпу стали  8 відеоісторій.

 

Проєкт здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

  • Instagram logo
  • You Tube logo