Тарас Антошевський

Оновлено: 08.07.2015

Курс: аналітична журналістика (медіа і релігія)

Директор Релігійно-інформаційної служби України.

Історик, аналітик-дослідник, фахівець із моніторингу засобів масової інформації.

Тарас Антошевський народився у Львові. 1995 року закінчив історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. У 1993-1997 роках працював на радіо «Воскресіння», з 2001 року працює в РІСУ.

Наукові інтереси: історія Церкви, релігія і мас-медіа, релігійне краєзнавство, історична пам’ять

e-mail: [email protected] Facebook: Taras Antoshevskyy

Одним із принципів нашої діяльності є «не нашкодь»: повідомляючи про будь-що, ми прагнемо зробити це так, аби в результаті нашої інформації люди не розчарувались і не стали переконаними безбожниками. Щоб вони розуміли, що проблема, яка сталася, стосується людської частини церкви, а люди є люди, вони грішать; що вона стосується конкретної людини, ситуації, але не церкви загалом, – Тарас Антошевський в інтерв’ю «Телекритиці».

…гріх – психологія раба, невільної людини чи просто совка. Одне з гасел Майдану – «Рабів до раю не пускають» – є дуже промовистим. Бо справді, невільна людина – це, по суті, байдужа до всього суспільного особа, яка ні за що не відповідає і живе виключно подачками з панського столу. Це збірний образ тітушки: йому кинули пару гривень – і він готовий боротися з тими, хто хоче стати вільними й не залежати від подачок,Тарас Антошевський в інтерв’ю «Українському тижню»