Наталія Задорожня

Оновлено: 13.07.2015

Наталія ЗадорожняКиїв

Освіта: Національний педагогічний університет імені Драгоманова, магістр української мови та літератури.

Про себе: Моє ім’я – Наталія Задорожня. Ні, я не дочка відомого українського ресторатора Андрія Задорожнього, не сестра російської спортсменки Олени Задорожньої. Про мене не пишуть у газетах і не беруть інтерв’ю. Людей, які мають таке прізвище, безліч, але я прагну залишити своє в історії журналістики.

Народилась я в Києві в родині інженерів. Дитинство було надзвичайно щасливим, за що я вдячна своїм батькам. Крім загальної освіти, багато часу приділяла книжкам, кінематографу, малюванню та східним єдиноборствам. 2005 року стала чемпіоном України з традиційного ушу.

Закінчивши київську школу №224 із поглибленим вивченням літератури, я 2003 року вступила до Київського університету імені Грінченка, який закінчила 2007 року з бакалаврським дипломом за спеціальністю «українська мова та література, зарубіжна література». Не зупиняючись на цьому, продовжила навчання в Національному педагогічному університеті імені Драгоманова, де отримала диплом магістра літератури.

Під час навчання стажувалась у найкращих середніх школах Києва, була старостою групи й асистентом завідувача кафедри української літератури НПУ імені Драгоманова, брала участь у наукових конференціях.

Завершивши навчання, працювала молодшим науковим співробітником у Науково-педагогічній бібліотеці імені Сухомлинського. Та через неможливість реалізувати свій творчий потенціал змінила місце роботи. Працюючи інформаційним менеджером у ВГО «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю» та кореспондентом онлайн-журналу про сучасне мистецтво Bottega-magazine, дедалі більше занурювалась у медіа. Пишучи тексти, готуючи інтерв’ю та фоторепортажі, я розуміла, що тут я на своєму місці.

Я переконана, що найважливіше в будь-якій роботі – професійність її виконання. Тому тепер я навчаюсь у Школі журналістики УКУ. Тут я вчусь робити те, що мені подобається, професійно.

Моя відеопрезентація

Публікації:

Софія Філоненко: Завдання українського масліту – не тільки розважати, але й українізувати, Zaxid.net, 23.05.2012

14 советов Сони Кошкиной, как написать репортаж и не быть банальным, «Редакторський портал», 05.11.2012 (у співавторстві з Юлією Задорожньою)

Розвертаємо свою освіту на 10-20 градусів, а треба на всі 180…, «Високий замок», 11.12.2012

Рабин Сіва Файнерман: «Віра в Бога закладена в нас на генетичному рівні», РІСУ, 29.12.2012 (у співавторстві з Юлією Задорожньою)

Рабин Сіва Файнерман: «Ми маємо не боятися говорити правду про Голокост і Голодомор», РІСУ, 17.01.2012 (у співавторстві з Юлією Задорожньою)

 «Я не пишу для грошей», Власкор, 20.03.2013

Епістолярний роман, Власкор, 26.03.2013

Андрій Куликов радить читати Нестайка і Швейка, Власкор, 24.04.2013

Я точно знаю, коли і як піду, Українська правда – Життя, 26.04.2013

Юлия МакГаффи: «Мне обидно, когда нас обзывают агрегатором или ретранслятором», «Редакторський портал», 29.04.2013

До переліку включаються матеріали, створені та опубліковані під час навчання у Школі журналістики УКУ.