Юлія Задорожня

Оновлено: 13.07.2015

Юлія ЗадорожняКиїв

Освіта: Київський національний університет технології та дизайну, магістр маркетингу.

Про себе: Поки що я не той журналіст, чиї матеріали виходять на шпальтах авторитетних видань та в ефірі потужних радіостанцій чи рейтингових телеканалів. Та за рік навчання на магістерській програмі з журналістики УКУ я зрозуміла, що моя мрія – це мета, якої я зможу досягти завдяки постійній наполегливій праці.

Я народилася 22 роки тому в родині інженерів у Києві, столиці тоді ще Української Радянської Соціалістичної Республіки, яка невдовзі стала незалежною Україною. Те, що я народилась і росла у час, коли змінювались режими й цінності народів, технічні новинки змінювали одна одну з блискавичною швидкістю, а світ перетворювався на глобальне село, дало мені поштовх до аналітичного мислення і творення себе як незалежної особистості.

Цікавлячись міжнародними відносинами, політичними та економічними зв’язками різних країн, я змалечку вивчала математику, економіку й англійську мову. Крім навчання, я відвідувала дискусійний клуб, курси акторської майстерності та основ макроекономіки.

2011 року я здобула ступінь магістра з маркетингу в Київському національному університеті технологій і дизайну. Студентські роки були бурхливими й насиченими подіями. Я захоплювалась маркетингом, рекламою та PR. Ще на третьому курсі почала працювати у вільний час – спочатку асистентом відділу маркетингу у невеликій логістичній компанії, а з четвертого курсу – спеціалістом відділу PR великого холдингу.

Ставши магістром і продовжуючи працювати у відділі зв’язків із громадськістю, я усвідомила, що можу більше. Пишучи формальні прес-релізи і звіти з проведених моїм відділом заходів, я хотіла доповнити їх коментарями гостей, публіцистичними абзацами, зробити їх нестандартними, цікавішими, яскравішими. Тоді я почала читати літературу з журналістики, сподіваючись знайти там поради щодо того, як писати краще.

Так я зрозуміла, що журналістика – моє справжнє покликання, те, що дає мені задоволення й наснагу. Оскільки я понад усе ціную професіоналізм, без теоретичної бази йти в журналістику я не могла. Вступаючи до УКУ, я прагнула опанувати теоретичні засади професії. Після року навчання розумію, що отримала значно більше. Я захоплена тим, що відбувається у світі журналістики, технічними аспектами роботи, майстер-класами авторитетних журналістів.

Крім журналістики, люблю стару рок-музику, моду, кіно та заняття йогою. Вегетаріанка. Коли відчую наближення старості, відкрию бар і влаштовуватиму дискотеки для літніх людей.

Я у Facebook

Публікації:

«Наталія Соколова: “Интернет антропологически меняет своих пользователей”», MediaSapiens, 11.06.2012

14 советов Сони Кошкиной, как написать репортаж и не быть банальным, «Редакторський портал», 05.11.2012 (у співавторстві з Наталією Задорожньою)

Рабин Сіва Файнерман: «Віра в Бога закладена в нас на генетичному рівні», РІСУ, 29.12.2012 (у співавторстві з Наталією Задорожньою)

Рабин Сіва Файнерман: «Ми маємо не боятися говорити правду про Голокост і Голодомор», РІСУ, 17.01.2012 (у співавторстві з Наталією Задорожньою)

Намалюй мі писаночку!, Власкор, 28.04.2013

До переліку включаються матеріали, створені та опубліковані під час навчання у Школі журналістики УКУ.