Медіакомунікації: випуск-2015

4 липня 2015 року шістнадцятеро студентів магістерської програми з медіакомунікацій  стали першими в історії магістрами медіакомунікацій Українського католицького університету.

Батьківське напучування вони отримали від Президента УКУ, Владики Бориса Ґудзяка.

Я хочу подякувати вам і вашим батькам за те, що ви довірили кілька років свого юного життя нашій інституції. Я хочу висловити глибоку вдячність усім викладачам і працівникам за спільну працю в неймовірно складний для України і світу час, коли очі світу були на вас, на Україні. Я вчора дивився, як це було 21 листопада 2013 року, коли ви вийшли на львівський Майдан. У цих місяцях стільки пережиттів, стільки споминів – і у Львові, і в Києві, і в Парижі. Я хочу подякувати всім вам за це свідчення і запевнити вас, що це – лише початок.

Почесним гостем випускних урочистостей став редактор журналу The Economist Едвард Лукас. Його промова (український, англійський текст) була присвячена цінностям видання, в якому він працює, але також і тим цінностям, які ми сповідуємо та пропагуємо в Українському католицькому університеті.

– Для мене це особливий день, а ви – особливий випуск, адже саме вам судилося бути першим і розпочинати історію магістерської програми з медіакомунікацій у цьому університеті, – сказала у своїй промові керівник програми Вікторія Романюк. – Все, що ви робили, стало частиною нової традиції УКУ. Ви перші, й усі випускники, що отримуватимуть дипломи після вас, знатимуть, що саме ви були першопрохідцями. Але так сталося, що ці два роки навчання були доленосними для нашої країни: Майдан, окупація Криму, війна на Сході… І ви стали не просто свідками цих подій, а їхніми співтворцями.

– Я вам дякую. І я вас не забуду, – такими словами вона завершила вона свій виступ.

 Мар’яна Мазурак розповіла про ці два роки свого життя і про те, що дало їй навчання в УКУ.

– Ці два роки були як добре молоде кіно, яке спирається на традиції, задані класиками, але має ту зухвалість, яка дозволяє по-новому бачити світ, розповідати історії, по-новому виставляти світло, дозволяє кожному стати актором першого плану. Кіно, яке залишає враження, дуже стійкі асоціації, які пам’ятаєш за запах, на дотик і на смак– сказала Мар’яна.

Фото з випускного на нашій Facebook-сторінці

Такими вони були, коли навчались у Школі журналістики УКУ (натисніть на посилання, щоб побачити портфоліо студента/студентки)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on VKEmail this to someone

Партнери