Вступникам

Оновлено: 04.06.2018

Український католицький університет прийматиме документи в охочих вступити на магістерську програму з журналістики у липні 2018 року за адресою: м. Львів, вул. Свєнціцького, 17, каб. 120, або через електронну форму.


Умови вступу на магістерську програму з журналістики (ліцензійний набір – 25 осіб)

Правила прийому

Вступні випробування – ЗНО з іноземної мови відбудеться 11 липня 2018. Письмовий іспит зі спеціальності та співбесіда – проводяться у Львові у липні 2018. На час вступних випробувань абітурієнти з інших міст можуть жити в Колегіумі УКУ.

Право вступати на програму з журналістики  мають бакалаври, спеціалісти та магістри будь-яких спеціальностей. По завершенні навчання випускники отримають диплом магістра державного зразка.

Вступники з нежурналістських спеціальностей для вступу на програму, окрім основних вступних іспитів, мають скласти додатковий фаховий іспит. Для цього потрібно бути зареєстрованим на ЗНО з іноземної мови.

Додатковий фаховий іспит можна буде скласти у липні (якщо вступники не складали його в травні), в період подачі документів (02 липня – 26 липня 2018). Завантажити програму додаткового фахового іспиту можна за цим посиланням.

Навчання є платним, однак для старанних вступників і студентів передбачені стипендії. Навчання триває 2 роки (чотири семестри) і є стаціонарним.

Відповіді на найпоширеніші запитання про вступ і навчання читайте на сторінці запитань-відповідей.

Якщо у вас залишились запитання, пишіть на наші електронні адреси [email protected]

Стежте за нашими новинами на сайті, в Facebook та Twitter.