Вступникам

Оновлено: 20.07.2016

Український католицький університет прийматиме документи в охочих вступити на магістерські програми з журналістики та медіакомунікацій у липні 2016 року за адресою: м. Львів, вул. Свєнціцького, 17, каб. 124. або через електронну форму.


Умови вступу на:

магістерську програму з журналістики (ліцензійний набір – 25 осіб)

магістерську програму з медіакомунікацій (ліцензійний набір – 20 осіб)

Правила прийому на обидві магістерські програми.

Вступні випробування – іспит з іноземної мови, іспит зі спеціальності та співбесіда – проводяться у Львові на початку серпня і тривають 5-6 днів. На час вступних випробувань абітурієнти з інших міст можуть жити в Колегіумі УКУ.

Право вступати на програми з медіакомунікацій та журналістики мають бакалаври, спеціалісти та магістри будь-яких спеціальностей. По завершенні навчання випускники отримають диплом УКУ та диплом магістра державного зразка.

Навчання на обох програмах є платним, однак для старанних вступників і студентів передбачені стипендії. Навчання триває два роки (чотири семестри) і є стаціонарним.

Відповіді на найпоширеніші запитання про вступ і навчання у Школі журналістики УКУ читайте на сторінці запитань-відповідей.

Якщо у вас залишились запитання, пишіть на наші електронні адреси [email protected] (журналістика), [email protected] (медіакомунікації).

Стежте за нашими новинами на сайті, в Facebook та Twitter.


Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on VKEmail this to someone