Графік іспитів

Оновлено: 09.08.2018

2018

Магістерська програма з журналістики

 

 

11 липня

 

 

ЗНО з іноземної мови

 

 

16 липня

 

 

17 липня

 

18 липня

 

 

Додатковий фаховий іспит для вступників з перехресних спеціальностей, які не писали його онлайн у травні, і планують складати вступні іспити у І хвилі

 

Письмовий іспит зі спеціальності (І хвиля)

 

Фахова співбесіда та аналіз творчого доробку (І хвиля)

 

 

27 липня

 

 

28 липня

 

29 липня

 

 

Додатковий фаховий іспит для вступників з перехресних спеціальностей, які не писали його онлайн у травні, і планують складати вступні іспити у ІІ хвилі

 

Письмовий іспит зі спеціальності (ІІ хвиля)

 

Фахова співбесіда та аналіз творчого доробку (ІІ хвиля)

 

 

Прийом документів вступників цього року розпочинається 02 липня 2018 і триватиме до 26 липня 2018.

Вступники на магістерську програму журналістики складають ЗНО з іноземної мови 11 липня 2018 в пункті тестування, який вони вказали при реєстрації в приймальній комісії.

Окрім ЗНО, також потрібно написати письмовий іспит зі спеціальності та пройти фахову співбесіду. Ви можете вибрати для себе одну з двох дат складання вступних іспитів у Школі журналістики.

 

У І хвилі письмовий іспит зі спеціальності та фахову співбесіду проходять вступники, які подадуть документи в приймальну комісію 02-15 липня 2018.

У ІІ хвилі письмовий іспит зі спеціальності та фахову співбесіду проходять вступники, які подадуть документи в приймальну комісію 16-26 липня 2018.

Письмовий іспит зі спеціальності та фахова співбесіда проходитимуть за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 35а. Початок – о 10:00 год.

Реєстрація на письмовий іспит зі спеціальності та фахову співбесіду розпочинається о 9 год. 30 хв. в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

Вступники з нежурналістських спеціальностей для вступу на програму, окрім основних вступних іспитів, мають скласти додатковий фаховий іспит.

Завантажити програму додаткового фахового іспиту можна за цим посиланням.