Стипендії

Оновлено: 04.06.2018

Успішні, старанні й наполегливі студенти мають шанс навчатись на магістерській програмі з журналістики, отримавши за підсумками вступного рейтингу одну зі вказаних стипендій. Кількість стипендій може змінюватись :)


 стипендії для студентів

Магістерської програми з журналістики

 Стипендія на перший семестр призначається за результатами вступного рейтингу. На другий, третій і четвертий семестри навчання – за результатами сесій. Рішення про виділення стипендії приймає університетська стипендійна комісія. 


 

Академічна стипендія “Магістерська”: кількість стипендій – 3

Академічна стипендія «Магістерська» призначена для найкращих за рейтингом вступників на Магістерську програму з журналістики. Стипендія покриває від 50 до 90% внеску студента (ціни освітньої програми) за один семестр навчання.

Стипендія є посеместровою і зберігається протягом всього періоду навчання на магістерській програмі у разі виконання відповідних умов.

Умови отримання стипендії:

  • Вступник повинен увійти в першу 10-ку рейтингової таблиці магістерської програми з журналістики.
  • Сумарний рейтинговий бал вступника на магістерську програму з журналістики  більше-рівно 85/100.
  • Вступник повинен подати оригінали документів у Приймальну комісію до 10 серпня 2018 року (18.00 год.).

За умови досягнення високих показників у навчанні за попередній семестр – середній бал має бути більше/рівно 85/100, і за умови неотримання талону на перездачу заліку чи екзамену (окрім поважних причин), стипендіат може отримувати академічну стипендію «Магістерська» на наступний семестр.

Якщо середній бал за попередній семестр складає менше 75/100, студент втрачає право на подальше отримання стипендії.

.

Академічна стипендія «Зі Сходу на Захід»: кількість стипендій – 2

Академічна стипендія «Зі Сходу на Захід» може бути присуджена на основі конкурсу вступникам на магістерську програму з журналістики, які закінчили бакалаврські студії поза Галичиною (всі області за винятком Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської) і виконують відповідні умови.

Академічна стипендія «Зі Сходу на Захід» покриває (1) від 50% до 90% внеску студента (ціни освітньої програми) за один семестр навчання, (2) від 50% до 100% оплати за проживання в Колегіумі УКУ на вул. Червоної калини протягом семестру у разі зарахування на формаційну програму в Колегіумі і (3) видатки на харчування, книжки й транспорт розміром 600-1200 грн. на місяць (до оподаткування) протягом семестру.

Умови отримання стипендії:

  • Вступник повинен увійти в першу 10-ку рейтингової таблиці магістерської програми з журналістики.
  • Сумарний рейтинговий бал вступника на магістерську програму з журналістики  більше-рівно 85/100.
  • Вступник повинен подати оригінали документів у Приймальну комісію до 10 серпня 2018 року (18.00 год.).
  • Вступник повинен підписати Меморандум про призначення стипендій та правила участі у програмі стипендіатів програм УКУ.

За умови досягнення високих показників у навчанні за попередній семестр, виконання місії УКУ і участі в науковому, духовному і громадському житті, а також дотримання Меморандуму стипендіат може отримувати академічну стипендію «Зі Сходу на Захід» на наступний семестр. При цьому середній бал за попередній семестр має бути більше/рівно 85/100 і за умови неотримання талону на перездачу заліку чи екзамену (окрім поважних причин).

Кандидат має заповнити відповідну анкету, написати мотиваційний лист про свій внесок у виконання місії УКУ і подати електронну заявку.

Особа, яка не виконує вимоги, втрачає можливість отримати стипендію. Якщо середній бал за попередній семестр складає менше 75/100, студент втрачає право на подальше отримання стипендії.

.

Стипендія випускників Школи журналістики УКУ

2016 року Школа журналістики УКУ заснувала власний стипендійний фонд, за рахунок якого один із першокурсників магістерської програми з журналістики посеместрово (за підсумками вступного рейтингу + за результатами першої сесії) отримуватиме грант, який покриває 100% вартості першого року навчання.

Увага! У переліку стипендій на 2018/2019 навчальний рік можливі зміни та доповнення. Стежте за оголошеннями нашого сайту та сторінок у соціальних мережах!